Lost Role Play Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lost Role Play Game

Lost Role Play Game Forum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Golf Hakkında

YazarMesaj
Administratör
Admin
Admin
Administratör

Erkek Mesaj Sayısı : 132
Nerden [RPG] : Antalya
Meslek [RPG] : Öğrenci
Lakap [RPG] : alonso
Güç :
Golf Hakkında Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Golf Hakkında Right_bar_bleue

Golf Hakkında Empty
MesajKonu: Golf Hakkında   Golf Hakkında Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 5:50 pm

Golf Hakkında;
Lost role play game'de golf oynamak adanın zor yaşamtısı ve gergin ortamından kurtulmak için birebir.
Golf hakkında gerçek yaşamdan pek fazla bilgim yok bildiklerimide paylaşayım.
Golf bir topun bir çukura en az vuruşla sokmaktır.Bizim golf oyunumuzda aynen böyle ama rpg halinde.

Nasıl Oynanır?
Golfun oynanması oldukca kolay.Hayal gücünüz veya bir rakip ile oynayabilsiniz.Oyunda kendi şansınızı,atışı,şekli,çukura olan uzaklığı,topun düşdüğü yeri
siz belirliyorsunuz,çok eğlenceli olmalı istediğiniz zaman kazanabiliyorsunuz.Tabi her zaman kazanmak olmaz.

Örnek Oyun:
Rüzgar hafiften esiyordu.Çukurun uzaklığı ortalama 25 metre var.
Golf çantasından bir top alıp önüme koydum,5 numara sopayla bir kaç deneme hareketi...
Ve şimdi....
Evvvvet 5 metre uzağa düştü,ben kazandım sayılır.

Tabi ben bunları hemen yazdım biraz daha ayrıntı(sahanın özellikleri,topun uçuşu,hareketin...)gibi özellikler yazarsanız.Güzel bir rpg ortamı oluşur.

Oyunu oynamak için golf sahası bölümündeki oyun alanlarından birini seçerek oynayabilirsiniz yani kafanıza göre konu açıp kendi alanınızı belirleyemezsiniz.
Oyunu oynayacağınız alanın özelliklerini okumadan oynamayın çünkü rpg hataları oluşabilir.Kum bir alanda çimenleri hayal etmek rpg hatasına yol açar.
Golf sahasında toplam 10 Golf alanı var.

Golf Alanları:

Golf Alanı 1 Çimen
Golf Alanı 2 Kum
Golf Alanı 3 Kayalık
Golf Alanı 4 Bataklık
Golf Alanı 5 Engebeli Arazi
Golf Alanı 6 Orman
Golf Alanı 7 Toprak
Golf Alanı 8 Taşlık
Golf Alanı 9 Dağlık
Golf Alanı 10 Samanlık
https://lostrpg.forumactif.org