Lost Role Play Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lost Role Play Game

Lost Role Play Game Forum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Benjamin Linus (Michael Emerson)

YazarMesaj
Administratör
Admin
Admin
Administratör

Erkek Mesaj Sayısı : 132
Nerden [RPG] : Antalya
Meslek [RPG] : Öğrenci
Lakap [RPG] : alonso
Güç :
Benjamin Linus (Michael Emerson) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Benjamin Linus (Michael Emerson) Right_bar_bleue

Benjamin Linus (Michael Emerson) Empty
MesajKonu: Benjamin Linus (Michael Emerson)   Benjamin Linus (Michael Emerson) Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 5:27 pm

Benjamin Linus (Michael Emerson) Lostben3751163631603hf0

Kim O?: Benjamin Linus zeki bir eleman… Biz onu ilk Henry Gale olarak tanıdık. Güzel planlamıştı, olmadı ama sonunda bir şekilde kurtuldu işte. Diğerlerinin (the others) başı fakat Jacob denen birinin daha güçlü olduğu görülüyor.

Sırlar:

Adada doğmadı.
Babası Hurley’in bulduğu minibüsteki ölü işçi. Dharma için çalışan Roger adında bir işçi.
Adaya babasının Dharma Araştırmaları için işe girmesiyle geldi.

Babasını öldürdü ve oraya terketti.
Ondan aldığımız bilgilerle Dharma Gelişimi’nin adada araştırmalar için olduğunu anlıyoruz. Dharma Girişimi diğerleri denen grubu düşman olarak tanımlıyor fakat Ben diğerlerinin adanın gerçek sahipleri, yerlileri olduklarını söylüyor. Ben Dharma Girişimini gazla boğarak öldürmüştü.
Ölü insanları görüyor..
https://lostrpg.forumactif.org

Benjamin Linus (Michael Emerson)
1 sayfadaki 1 sayfası