Lost Role Play Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lost Role Play Game

Lost Role Play Game Forum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Görevler Hakkında

YazarMesaj
Administratör
Admin
Admin
Administratör

Erkek Mesaj Sayısı : 132
Nerden [RPG] : Antalya
Meslek [RPG] : Öğrenci
Lakap [RPG] : alonso
Güç :
Görevler Hakkında Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Görevler Hakkında Right_bar_bleue

Görevler Hakkında Empty
MesajKonu: Görevler Hakkında   Görevler Hakkında Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 5:52 pm

Görevler Hakkında:
Görevler güç puanı kazanmanın en iyi ama en zor yolu Tüm görevler farklıdır bu nedenle vereceği güç puanlarıda farklıdır.
Her üye görev yazabilir ama görevleri sadece güç puanı görevi verenden düşük olanlar yapabilir.Görevin vereceği güçleri görevi yazanlar belirler,eğer çok düşük puanlar verilirse görev iptal edilir.
Görevi veren üyenin gücü herhangi bir şekilde azalmaz.Görev vermek için en az 50 güç puanı gerekir.
Görevler rpg şeklinde ve ayrıntılı olmalıdır.Bir görevin tamamlanması için en az 24 saat geçmelidir.

Örn:
Rüyamda bir uçak kazası gördüm ormanın derinliklerine bir uçak düştü.Eğer benim için gidip bakarsan sana 20 güç vereceğim.
-Elbette giderim ........
-Teşekkürler.
(1 gün sonra)
-........ Ormanı aradım,taradım ama hiç bir yerde uçak veya enkaz göremedim.Ama bir kutup ayısı peşime verdi.
-Kutup ayısımı?
-Evet
........
.....
gibi tabi daha ayrıntılı ve düzgün bir şekilde.

Örnekde görev olarak verilebilir.
https://lostrpg.forumactif.org

Görevler Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-