Lost Role Play Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lost Role Play Game

Lost Role Play Game Forum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SHANNON RUTHERFORD (Maggie Grace)

YazarMesaj
Administratör
Admin
Admin
Administratör

Erkek Mesaj Sayısı : 132
Nerden [RPG] : Antalya
Meslek [RPG] : Öğrenci
Lakap [RPG] : alonso
Güç :
SHANNON RUTHERFORD (Maggie Grace) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SHANNON RUTHERFORD (Maggie Grace) Right_bar_bleue

SHANNON RUTHERFORD (Maggie Grace) Empty
MesajKonu: SHANNON RUTHERFORD (Maggie Grace)   SHANNON RUTHERFORD (Maggie Grace) Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 10:42 pm

SHANNON RUTHERFORD (Maggie Grace) 230px-MaggieGraceShannonLost

Shannon, dizinin ilk sezon bölümlerinde, ikinci sezonun sekizinci bölümünde ve üçüncü sezonda bir bölümde yer almıştır.

Dizide uçak kazasından üvey kardeşi Boone Carlyle birlikte kurtulmaktadır. Erken yaşlarda ona karşı duygusal bağlılık hisseden Shannon daha sonra bu düşüncelerinden uzaklaşmıştır. Yaşamının bir döneminde bir de evlilik yapmış ve Fransa’da yaşamıştır. Ondokuz yaşındayken trafik kazasında babasını kaybetmiştir. Bu dönem sonrası da üvey annesinin kıskanç davranışlarına maruz kalmıştır.

Astım hastalığı olan Shannon kaza sonrası adada Sayid Jarrah ile bir beraberliğe adım atmış ancak trajik bir şekilde kaza kurşunu ile ölmüştür.
https://lostrpg.forumactif.org

SHANNON RUTHERFORD (Maggie Grace)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Maggie Grace